• фото

  Чорногорія підтримує роботу місії ОБСЄ в Україні

  Під час Міністерської зустрічі ОБСЄ, що відбулась в рамках 69-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку, Міністр закордонних справ Чорногорії Ігор Лукшич заявив, що Чорногорія підтримує мирне врегулювання української кризи шляхом діалогу та демократичного підходу, поважаючи принципи суверенітету, територіальної цілісності та політичної незалежності України.
  «На сьогоднішній день діяльність ОБСЄ, що спрямована на вирішення кризи в Україні та припинення вогню і початок політичного процесу має
  цілковиту підтримку Чорногорії. Ми підтримуємо активну роботу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, план примирення, реконструкції та реформ в Україні в якості основних кроків на шляху вирішення кризи», ─ зазначив пан Лукшич.
  Міністр закордонних справ Чорногорії також підтримав дискусію про реконсолідацію європейської безпеки, як спільний проект країн-учасниць ОБСЄ, підтвердивши готовність своєї країни і надалі приймати активну участь у роботі Організації.
  Представники країн-учасниць ОБСЄ домовились про необхідність спільних дій та інтенсифікацію діяльності Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, а також про забезпечення додаткових ресурсів для її ефективної роботи в напрямку стабілізації ситуації в Україні.