Choose a language
Navigation

Двосторонні візити

Дата Захід
21 вересня 2006 р. - зустріч Міністрів закордонних справ України та Чорногорії в рамках 61-ї сесії ГА ООН, м.Нью-Йорк.
27 вересня 2006 р. - зустріч Президента України В.Ющенка з Президентом Чорногорії Ф.Вуяновічем в рамках міжнародного форуму «Життя народу моєму!», м.Київ.
5 травня 2008 р. — зустріч Президента України В.Ющенка з Президентом Чорногорії Ф.Вуяновічем, під час якої чорногорська сторона звернулася з проханням про відкриття Посольства України в Чорногорії (в рамках саміту НАТО, м.Бухарест).
14 жовтня 2008 р. — офіційний візит Міністра закордонних справ Чорногорії М.Рочена в Україну.
18-20 червня 2009 р. — робоча зустріч Президента України В.А.Ющенка з Президентом Чорногорії Ф.Вуяновічем в рамках 16-го Саміту Глав держав Центральної Європи, м.Нові Сад, Сербія.
27 січня 2010 р. — зустріч Міністра закордонних справ України П.Порошенка з Міністром закордонних справ Чорногорії М.Роченом в рамках Міжнародної конференції з питань врегулювання ситуації в Афганістані, м.Лондон.
25 лютого 2010 р. — коротка зустріч Президента України В.Ф.Януковича з Президентом Чорногорії Ф.Вуяновічем під час інавгурації Президента України В.Ф.Януковича.
5 травня 2010 р. — зустріч Віце-прем’єр-міністра України С.Тігіпка з Віце-прем’єр-міністром Чорногорії І.Лукшічем (в рамках засідання представників Всесвітнього банку, м.Загреб, Хорватія), в ході якої було обговорено перебіг двосторонніх переговорів щодо вступу Чорногорії в СОТ.
11 червня 2010 р. — зустріч Голови Верховної Ради України В.М.Литвина з Головою Скупштіни Р.Кривокапічем (в рамках засідання глав парламентів членів РЄ, м.Лімассол, Кіпр), під час якої обговорено шляхи активізації міжпарламентських контактів та проблематику двосторонніх переговорів щодо СОТ.
3 липня 2010 р. — зустріч Міністра закордонних справ України К.Грищенка з Міністром закордонних справ Чорногорії М.Роченом в рамках 10-ї ювілейної зустрічі керівників зовнішньополітичних відомств «Спільноти демократій», м.Краків, Польща.
26 березня 2011 р. — зустріч Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України А.Клюєва з Прем’єр-міністром Чорногорії І.Лукшічем в рамках Брюссельського Форуму «Європейська політика сусідства: давайте говорити про конкретні речі», 26-27 березня 2011 р., м.Брюссель.
6 жовтня 2011 р. — зустріч Віце-прем’єр-міністра – Міністра інфраструктури України Б.Колесникова з Міністром транспорту та судноплавства Чорногорії А.Ломпаром під час його робочого візиту до України. Обговорювалися питання участі ФСК Альтком в реалізації проектів дорожнього будівництва в Чорногорії.
18 листопада 2011 р. — переговори Першого Віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку та торгівлі України А.Клюєва з Міністром економіки Чорногорії В.Каварічем під час його візиту до Києва. Було підписано Угоду про вільну торгівлю та Протокол до доступу до ринків товарів та послуг у рамках вступу Чорногорії до СОТ.
4 листопада 2011 р. — робоча зустріч Прем’єр-міністра України М.Азарова з Прем’єр-міністром Чорногорії І.Лукшічем під час саміту глав урядів країн-членів ЦЄІ (Белград). Висловлено зацікавленість в інтенсифікації міждержавних контактів та домовилено обмінятися візитами. Домовилися про формування змішаної експертної групи з економічних питань. М.Азаров поінформував І.Лукшіча про завершення тексту двосторонньої Угоди про вільну торгівлю, як і двостороннього Протоколу про приєднання Чорногорії до СОТ.
8-9 грудня 2011 р. — візит Прем’єр-міністра України до Чорногорії. Під час візиту відбулися переговори з вищім керівництвом країни, зустрічі з мерами двох міст, підписано 5 двосторонніх угод, відкрито пам’ятник Т.Шевченку.
 Перший офіційний візит Прем'єр-міністра Чорногорії Міло Джукановича в Україну

Перший офіційний візит Прем’єр-міністра Чорногорії Міло Джукановича в Україну

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>