• Молитви за мир в Україні

    Молитви за мир в Україні

    Представники Православних Церков засудили всі форми тероризму та релігійної ненависті у світі та сказали, що палко моляться про мирні переговори і молитовне примирення в кризі, що триває на Україні.

    Збори Предстоятелів і представників Православних Церков проходили в перший тиждень Великого посту на Фанарі, з 6 по 9 березня, де було оголошене їх послання, повідомляється в Чорногорсько-Приморській Митрополії.

    «У наші дні особливу напруженість мають історичні випробування й виклики, перед обличчям яких православні християни не можуть залишатися байдужими. Тому ми зібралися разом, щоб розмірковувати про проблеми й випробування, з якими стикається сучасне людство. Мир для всіх людей забезпечить мир і для християн. Ми засуджуємо загрози насильницького захоплення святих монастирів і храмів і молимося про повернення наших братів, що перебувають сьогодні поза церковним спілкуванням, до лона Святої Церкви», повідомляється у зверненні учасників зборів.

    Від учасників конфлікту, вимагають негайного припинення військових дій, звільнення полонених і відновлення миру за допомогою переговорів.