Choose a language
Navigation

фото до конференції почесних консулів (1)28-29 березня у місті Подгориця відбулась перша конференція Почесних консулів Чорногорії у якій прийняли участь двадцять три Почесні консули Чорногорії з дев’ятнадцяти країн.

До Почесних консулів звернувся Президент Чорногорії Філіп Вуянович. Він подякував консулам за їх великий внесок у розвиток міждержавної співпраці Чорногорії з країнами світу на економічному, культурному та інших рівнях, а також за їх сприяння на шляху утвердження Чорногорії на світовій арені. Філіп Вуянович висловив впевненість у тому, що в майбутньому Міністерство закордонних справ та європейської інтеграції Чорногорії зміцнюватиме партнерські відносини з дипломатичними місіями країн світу задля підвищення рівня життя, нових інвестицій та розвитку регіону загалом.

Міністр закордонних справ та європейської інтеграції Ігор Лукшич ознайомив консулів із зовнішньополітичними пріоритетами країни і наголосив, що Чорногорія прагне до повноправного членства в Європейському Союзі та НАТО. Також пан Лукшич заявив, що ключовим пріоритетом політики Чорногорії є створення сприятливих умов для ведення бізнесу та інвестування, як передумов економічного зростання та розвитку.

У перший день роботи конференції перед Почесними консулами виступили Міністр економіки Владімір Каваріч, Міністр сталого розвитку та туризму Бранімір Гвозденовіч та Міністр сільського господарства та розвитку сільських районів Петар Івановіч.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>