Choose a language
Navigation

Чорногорія стає все більш популярною і привабливою на світовому ринку, про що найкраще свідчить той факт, що багато всесвітньо відомих туроператорів і турагентств включили Чорногорію у свої програми на літо 2014 року.

Крім узбережжя Чорногорії, варто звернути увагу на національні парки, такі як Дурмитор, який знаходиться під захистом ЮНЕСКО, Біоградська гора, каньйон річки Тари, де треба підкреслити його надзвичайну красу і який є другий за величиною в світі, після каньйону Колорадо.

Екзотична краса Чорногорії просто вражає з своїми піщаними пляжами, чистим морем, красивими пейзажами, приємним і теплим кліматом. В період з кінця квітня до початку листопада, клімат Чорногорії ідентичний клімату на Майорці, з тією перевагою, що в Чорногорії, коли дуже жарко на узбережжі, туристи можуть протягом короткого часу потрапити в набагато холодніші місця.

Море, озера, каньйони, гори, дозволяють кожному знайти найкращий для себе відпочинок. В один день, цікавий мандрівник може випити чашечку кави на одному з численних пляжів Будванскої рів’єри, пообідати слухаючи пісню птахів на Скадарському озері, а також повечеряти з каміном на схилах гори Дурмитор. Завдяки цьому Чорногорія, як туристична країна, може багато запропонувати.

Бурхлива історія цієї маленької країни залишила безцінний скарб, який відображений в історичних пам’ятниках по всій території цієї гордої країни. Синє море з нескінченними пляжами, неспокійні води, прозорі річки і красиві гірські хребти, змішані з духом часу, надали Чорногорії все потрібне для незабутнього відпочинку.

Чорногорія є екологічною країною. Чорногорські міста багаті на архітектуру різних історичних періодів, що захоплює дух і переносить нас у часи, коли вона була створена.

Різноманітність є ключовим словом не тільки при виборі відпочинку в Чорногорії, а також і при виборі місця проживання. Готелі та мотелі у столиці є відправною точкою для всіх видів подорожей і пригод. Освіжаючий, солодкий сон в гірській хатині, таборі біля Тари, бунгало в Біоградському лісі або сільському будиночку на Бєласиці для тих, хто перший раз в Чорногорії  залишить незабутні враження. У будь-якому місці  буде приємно і гостинно.

mt

Офіційний сайт туризму Чорногорії  www.montenegro.travel

Національна туристична організація Чорногорії

Бульвар Святого Петра Цетіньського номер 130

81000 Підгоріца, Чорногорія

Tel: +382 077 100 001
Fax: +382 077 100 009
info@montenegro.travel
Організація працює: 08:00 – 16:00

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>