• фото 1 (1)

  Відкрито й освячено дзвіницю храму в Києві

  БЛАГОДАТНІ ДЗВОНИ

  Відкрито й освячено дзвіницю храму в Києві

  В Києві 13 листопада було чутно урочистий звук дзвонів ─ священнослужителі освячували дзвіницю Святого Василя Острозького. Дзвіниця знаходиться перед «Київським політехнічним інститутом» Національного технічного університету України при храмі Святителя Миколая Чудотворця.

  Ідея будівництва дзвіниці була реалізована завдяки допомозі Почесного консула Чорногорії в Україні пана Станіслава Довгого, Почесного консула України в Чорногорії пана Предрага Міловіча та відомого українського бізнесмена Ігора Воронова. На урочистому освяченні дзвіниці були присутні численні гості з політичного, культурного та суспільного життя України.

  Почесний консул України в Чорногорії пан Предраг Міловіч висловив побажання, щоб “ці дзвони пробудили нас”. “Вибір – це частинка Бога всередині нас. Хай до неї доторкнеться і пробудить її любов Святого Василя Острозького крізь звуки цих дзвонів, які ви понесете з собою як дарунок сьогоднішнього дня. Нехай кожен звук цих дзвонів, де б ви не були, проведе вас крізь час і простір до цього місця, у цей день, до цієї Дзвіниці, до любові Святого Василя Острозького, Слава і Милість йому!” – сказав пан Міловіч.

  Почесний консул Чорногорії в Україні пан Станіслава Довгий в свою чергу зазначив, що ідея створити дзвіницю є бажанням подальшого зміцнення традиційно дружніх відносин між двома народами.

  За словами отця Петра, дзвіниця є важливою для кожного храму і ми відчуваємо її благодать.