Choose a language
Navigation

Візова інформація

Для громадян України передбачений безвізовий в’їзд до Чорногорії на термін до 90 днів.

Закордонний паспорт повинен бути дійсний як мінімум 4 тижні після передбачуваного закінчення поїздки. Без попереднього бронювання готелів або турваучера при в’їзді в Чорногорію для громадян України досить чинного закордонного паспорту та зворотного квитка. У цьому випадку турист протягом 24 годин після в’їзду повинен зареєструватися в готелі або у господарів орендованих апартаментів. Зареєструватися турист може у туристичній організації, в турбюро, або в поліції в інспектора з іноземців.

При в’їзді в Чорногорію з домашніми тваринами (собаки, кішки) необхідна довідка від ветеринарного лікаря про походження і стан здоров’я тварини, про те, що тварина не страждає на сказ. Довідка повинна бути видана ветеринарним органом, лікарем. Тварина проходить ветеринарний контроль в аеропортах як в Україні, так і в Чорногорії.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>