Choose a language
Navigation

Останні новини

 • imgbig (1)

  Київ та Подгориця підписали меморандум про співпрацю

  Столиці України та Чорногорії підписали меморандум про партнерство та співпрацю в різних сферах. Київ та Подгориця планують обмінюватися досвідом у напрямах планування громадського простору, інфраструктурних проєктів, новітніх технологій та індустрій. Про це повідомив перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба під час зустрічі із делегацією з Чорногорії.

  «Раді вітати колег із міста-побратима Подгориці в Києві. Упевнений, у нас є чимало точок дотику у сферах міського планування, реалізації інвестиційних проєктів, сучасних технологій, розвитку туризму. Ми переконані у плідній майбутній співпраці. Країни мають чимало спільного. Чорногорія також пройшла тернистий шлях боротьби за незалежність, нас об’єднує цивілізаційний вибір», – сказав Олексій Кулеба.

  Делегація із Чорногорії запрошена до участі в Інвестиційному форумі міста Києва як один із партерів ділового співробітництва.

  На честь дружби між столицями двох країн у Святошинському районі висадили алею, що є символом партнерських відносин і майбутньої співпраці.imgbig (2) imgbig

Консул

Консул
Довгий Станіслав Олексійович
Почесний консул Чорногорії в Одесі

– Президент благодійного фонду підтримки науки та освіти
- Керівник програми «Багатодітна родина»
- Голова Всеукраїнської асоціації обдарованих і талановитих
- Голова міжнародної громадської організації „Товариство Україна-Чорногорія”
Державний службовець І рангу, нагороджений Орденом За заслуги І, ІІ та ІІІ ступенів, Почесна грамота Верховної Ради України, Почесна грамота Кабінету Міністрів України, нагороджений відомчими відзнаками і нагородами Міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства транспорту та зв’язку України, Міністерства культури і туризму України, Міністерства оборони України, Національної академії наук України, Національної академії педагогічних наук України, Української православної церкви та ряду міжнародних організацій і установМалій планеті № 12189 Сонячної системи присвоєно ім’я „Довгий”.

13,812 км²

Площа

625266

Населення

$11,458 млрд

ВВП

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>